Kontakt styret

Du kan sende epost til styret på: post@langebaat.no

Abonner på nettstedet via e-post

Oppgi e-postadressen din for å abonnere på dette nettstedet og motta varsler om nye innlegg via e-post.

Bli med blant 216 andre abonnenter

Styret i Langebåt Vel


Formann: Henning Kolstad

Hjemmeadresse: Gamle Drammensvei 269 B, 1383 Asker
Mob. tlf. 90740125
E-post:  hko.henkol@gmail.com


Nestformann: Harald Maurstad

Hjemmeadresse:Høgåsveien 86 E, 1259 OSLO Hytteadresse: Tiurlibakken 21 Tlf. hjemme:21 44 94 51 Mob. tlf.: 90 53 51 10
E-post:harald.maurstad@munkenes.no


Sekretær: Helge Gunnar Dietrichson

Hjemmeadresse: Erling Skjalgssonsgate 16A, 0267 Oslo Hytteadresse: Langebåtveien 126 Tlf. hjemme: 22 43 07 26 Mob. tlf.: 905 83200 Tlf. hytte: E-post: helge@nadivana.com


Kasserer: Svein Harald Leidland

Alexander Kiellands gate 16A, 2000 Lillestrøm, Mail: svein@slm-revisjon.no Mobil: 920 31635


Styremedlem: Thore Retvedt

Hjemmeadresse: Askimveien 216, 1408 Kråkstad, Hytteadresse:Sandbuktveien 21, Epost: thore@retvedt.no


Varamedlem:  Arne Christoffer Nilsen Tobiesen

Hjemmeadresse: Granfossbakken 4, 1336 Lysaker, Hytteadresse: Harelabben 4, Epost: ctobiesen@hotmail.com


Varamedlem: Hilde Magelssen

Hytteadresse:Langebåtveien 124


Revisor: Terje Haugseth,

Hytteadresse: Bryggeveien 2, Hjemmeadresse: Steinhammerveien 13, 1117 Oslo, Terje.haugseth@gmail.com


Webansvarlig: Dag O. Eriksen : webmaster@langebaat.no


Langebåt